priviti un desen urat :))) luati exemplu copii =))
de Oty Oty · publicat 19 septembrie 2010 la 16:39
doar pt kato,imi pare rau...scz de desen,e dezgustator,nu vreau lingusitori sau prefacuti,stiu ca e naspa,si ca nu mai desenez ca inainte,oricum nu o sa-mi mai fac aparitia cu stupidele mele de desene ^^
