← galerie

priviti un desen urat :))) luati exemplu copii =))

de Oty Oty · publicat 19 septembrie 2010 la 16:39

doar pt kato,imi pare rau...scz de desen,e dezgustator,nu vreau lingusitori sau prefacuti,stiu ca e naspa,si ca nu mai desenez ca inainte,oricum nu o sa-mi mai fac aparitia cu stupidele mele de desene ^^

Comentarii (20)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.