ce grea e... cam ca fizica
de Ramona topala · publicat 18 septembrie 2010 la 09:50
deci n-o sa prea desenez ca sunt cu scoala si deastea dar va urez numai note bune!
tag-uri: #ju-jitsu
deci n-o sa prea desenez ca sunt cu scoala si deastea dar va urez numai note bune!