← galerie

ce grea e... cam ca fizica

de Ramona topala · publicat 18 septembrie 2010 la 09:50

deci n-o sa prea desenez ca sunt cu scoala si deastea dar va urez numai note bune!

tag-uri: #ju-jitsu

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.