← galerie

Oaia lu Becali

de TheFameMonster · publicat 29 septembrie 2010 la 17:04

S-a pierdut o oaie de a lu Becali , si nu isi mai gaseste drumul spre stadionul Ghencea :))

tag-uri: #Oaie

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.