Oaia lu Becali
de TheFameMonster · publicat 29 septembrie 2010 la 17:04
S-a pierdut o oaie de a lu Becali , si nu isi mai gaseste drumul spre stadionul Ghencea :))
tag-uri: #Oaie
S-a pierdut o oaie de a lu Becali , si nu isi mai gaseste drumul spre stadionul Ghencea :))