← galerie

va las sa va ginditi singuri

de Kristl · publicat 6 octombrie 2010 la 16:34

ranit drept in imina de iubire...insa eu nu cred ca aceasta e o iesire din situatie,dar....

tag-uri: #aaa

Comentarii (9)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.