Nu intrebati ce vrea sa fie creatura asta =)))
de Clown*Shinigami · publicat 8 octombrie 2010 la 19:30
Scuze baieti ca va ruinez contul dar...I beez bored...si chestii...anyways. pt nimeni, nu vreau sa moara nimeni azi xD
tag-uri: #creatura
Scuze baieti ca va ruinez contul dar...I beez bored...si chestii...anyways. pt nimeni, nu vreau sa moara nimeni azi xD