← galerie

Rena lied x3

de ~ Rena Ryuugu ~ · publicat 18 octombrie 2010 la 07:04

nu mi`a iesit exact k in poza TT_TT prima data era neterminat si cred k` dea arata poza asta`,dar el este mai frumm`^^

tag-uri: #higurashi

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.