Rena lied x3
de ~ Rena Ryuugu ~ · publicat 18 octombrie 2010 la 07:04
nu mi`a iesit exact k in poza TT_TT prima data era neterminat si cred k` dea arata poza asta`,dar el este mai frumm`^^
tag-uri: #higurashi
nu mi`a iesit exact k in poza TT_TT prima data era neterminat si cred k` dea arata poza asta`,dar el este mai frumm`^^