← galerie

Regina Cerului

de ~ReBecutza~ · publicat 22 octombrie 2010 la 12:53

da stiu nereusit..macar am incercat,oricum...va place semnatura?

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.