You Red My Mind:)Is The Only Sparkling Thing In The Shadows Of Our Rain:)
de Simona Tudose · publicat 23 octombrie 2010 la 19:02
La Multi Ani,Draga DeeaDia!>:D<Sa Fii fericita,sa traiesti ziua asta din plin!Si sper sa iei in seama si acest mic cadou:0ca evana ptr acea semntura a ta de demuuult:))
