I Can See My Happiness In Your Eyes...But Without Your Smile,How Can I Describe In Words What I Feel
de Simona Tudose · publicat 31 octombrie 2010 la 16:49
Pentru Selinadie:)La Multi Ani!Stiu ca a fost ziua ta,nu prea am avut cand sa salvez desenul:(Sper sa socotesti si urarea mea:) Pentru Tine,dar si Pentru cuvantul \\\"Ignoranta\\\"...=((
