← galerie

E TERMINAT!~Ioi!!~ Aleluia!!Traiesc!=)) chiar si eu sunt surprinsa sa zic asta:>

de Karra-chan · publicat 6 noiembrie 2010 la 18:21

pt. toti prietenii mei, in special pt. Sayu ;) si Bloody, Keiko, Kato, Myzu, Soki[XDDD], Irina, Marry, Misa, Froozen Rose, YoYo, Emilyk, Prince the Ripper [imi vine sa fac dedicatii:))], \'Whispy\' si Anna :3

Comentarii (28)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.