Happy Birthday (15)
de katoka_chan · publicat 4 noiembrie 2010 la 13:30
Sambata asta (06.11) implinesc 15 ani .Cine vrea tort , sa ia , ca daca nu mai este , mai cumparam. Am facut desenul acum ca nu stiu dak aveam timp sambata
tag-uri: #Happy Birthday
