← galerie

Happy Birthday (15)

de katoka_chan · publicat 4 noiembrie 2010 la 13:30

Sambata asta (06.11) implinesc 15 ani .Cine vrea tort , sa ia , ca daca nu mai este , mai cumparam. Am facut desenul acum ca nu stiu dak aveam timp sambata

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.