← galerie

Jenna

de Hamsterita_Roborovsky99 · publicat 13 noiembrie 2010 la 09:24

\"Balto...\"Pentru Lexa,vis_in_vis,iscoditoare80,Danut2011,VerO,Mirela2000,si toti care au trecut la primul meu desen de la intoarcere.Este si pentru cea mai buna prietena a mea,Oana,care o vedeti la profil.Si-a facut cont acum!!Yees!

Comentarii (11)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.