...Homesick For Heaven...I Have Just One Life To Love,One Love To Give,And One Givency To Take:)
de Simona Tudose · publicat 24 noiembrie 2010 la 20:01
La Multi Ani!Dubla Dedicatie:Ptr Azu-Chan:DCa azi e ziua ta mai nereabdatoare mik:*Si ptr XoXo_Darky:)Ca ziua ta a fost ieri;))
