am facut asta ptr k kiar am ma simt trista vreti sa stiti ma certai k prietenul meu....:(( motivul: unul la mintit k imi plc de el shi acum prietenul meu e suparat p mn.....
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.