de Ally-chan · publicat 27 noiembrie 2010 la 12:14
ce fata de capra are:((..gomene..dar..pt iubitorii de animale(adica bubu,rei,karra,uchiha hinata,vero,eizu..si care mai iubeste animalele=)) ) +keiko si nowadays:))..sau in caz ca iubiti animalele si eu nush,anuntzatzi`ma:))..anyway...sper sa va plk>:)