← galerie

nu cred in Mos Craciun dar cred intr-o iarna de poveste...

de Donna_summer · publicat 26 noiembrie 2010 la 20:53

un desen simplu dar pe care l-am facut cu mult drag pt voi desenatori!

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.