Now,you`re completely out of my life.Pentru voi :x Vai,in sfarsit desenez..Mi-a fost dor sa tin creionul in mana :x :X :x Va iubesc :D :D
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.