← galerie

O particula de infinit-Dati click!Nu se vede mic :((

de Nikkie :) · publicat 27 noiembrie 2010 la 13:14

Now,you`re completely out of my life.Pentru voi :x Vai,in sfarsit desenez..Mi-a fost dor sa tin creionul in mana :x :X :x Va iubesc :D :D

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.