← galerie

My first drawing!A lollipop!I have no talent?Yes i have!^^

de Sweeetsleeper · publicat 3 decembrie 2010 la 15:11

It\'s sweet!I\'m good at drawing!I said I\'m in America?I dance Carioca!Is a dance!^^

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.