teste, teze, de invatat, teme.... cand o sa se termine?
de vulpea de mare · publicat 3 decembrie 2010 la 21:34
ahhh m-am saturatin fiecare saptamana cate un testsi dupa trebuie sa stau pana tarziu noaptea sa imi invat ca ne asculta :( anul asta dorm cu 3 ore mai putin decat dormeam anul trecut! X(
tag-uri: #scoala...
