← galerie

Unde-i caciulita?

de Rebusat · publicat 9 decembrie 2010 la 14:46

am pierdut...o caciulita,ma bate mamica,cine-o are sa mi-o \"deie\",ca-i sarut gurita!

tag-uri: #copil#pici

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.