← galerie

Winter Teddy Bear

de Sokii · publicat 25 decembrie 2010 la 09:51

sau..mrg...n\'o iesit cum voiam ;D...dar sper ca merge o .o...pentru Adina si Maria :)...SI KARRA! XD..[numai Maria are cont pe dese :D]...am vrut sa va zic ieri de el, da XD n\'am apucat..

Comentarii (17)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.