Winter Teddy Bear
de Sokii · publicat 25 decembrie 2010 la 09:51
sau..mrg...n\'o iesit cum voiam ;D...dar sper ca merge o .o...pentru Adina si Maria :)...SI KARRA! XD..[numai Maria are cont pe dese :D]...am vrut sa va zic ieri de el, da XD n\'am apucat..
tag-uri: #winter teddy bear
