← galerie

Ninge asa frumos!

de Popa Catalina-Elena · publicat 13 decembrie 2010 la 18:01

Doua globuri si-o fundita,patru crengi si nea Asa e Craciunul bucura-te de el!...Mai rarut ca-i mai draguts!

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.