← galerie

Sasuke & Emo/Kid/Sad

de BornThisWay · publicat 13 decembrie 2010 la 21:00

Cadoul tau de nunta Emo....... , sper sa iti placa , doar ca ati iesit cam.....

tag-uri: #Cadou

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.