← galerie

mi-a murit peshtele azi pe 15.12.2010 :((

de MisaPoyn · publicat 15 decembrie 2010 la 06:48

era asha de frumos !pestele ala a fost viata mea si il chema lollipop :((

tag-uri: #lollipop

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.