dati mare sa se vada terminat
de Carnetelul_cu_Schitze · publicat 22 decembrie 2010 la 10:36
parca m-am tampit ca incep sa desenez tot mai urat;imi iese ceva la schita , dar colorul e un dezastru
tag-uri: #mac rosu floare vaza
parca m-am tampit ca incep sa desenez tot mai urat;imi iese ceva la schita , dar colorul e un dezastru