← galerie

dati mare sa se vada terminat

de Carnetelul_cu_Schitze · publicat 22 decembrie 2010 la 10:36

parca m-am tampit ca incep sa desenez tot mai urat;imi iese ceva la schita , dar colorul e un dezastru

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.