← galerie

...inca nu e terminat pana acum am muncit 3 ore la el

de .::BuBulin@::. · publicat 21 decembrie 2010 la 18:15

nu lam terminat mai am mult de lucrat la el pana acum am muncit 3 ore la desenul asta

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.