...inca nu e terminat pana acum am muncit 3 ore la el
de .::BuBulin@::. · publicat 21 decembrie 2010 la 18:15
nu lam terminat mai am mult de lucrat la el pana acum am muncit 3 ore la desenul asta
nu lam terminat mai am mult de lucrat la el pana acum am muncit 3 ore la desenul asta