← galerie

Hello , Tedy Bear!

de Badqueen · publicat 21 decembrie 2010 la 18:30

Daca "Hello kity" vi se pare draguta atunci cred ca si asta e dragut. ;)

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.