← galerie

iartama....a fost doar un peste(A FOST:)) )

de Dianna28 · publicat 21 decembrie 2010 la 18:56

DESEN DEDICAT PISICII MMELE CARE ...A REUSIT SA CADA IN ACVARIU(NICI UN PESTE SAU PISICA NU A FOST RANIT...)

tag-uri: #....

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.