← galerie

Bradul de Craciun

de Todoradi · publicat 21 decembrie 2010 la 21:35

Este un brad de craciun stiu ca e foarte prost dar sunt incepator si...

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.