Simple Smiley[:)] My heart is broken[=((]
de SperanteFumate · publicat 22 decembrie 2010 la 12:15
,,au fost zile-n care ma-necam apoi,ma rugam sa -tsi iei iubirea inapoi ca sa uit de noi\"
tag-uri: #=((
,,au fost zile-n care ma-necam apoi,ma rugam sa -tsi iei iubirea inapoi ca sa uit de noi\"