← galerie

Hi everybody!Acesta este primul meu desen....sper sa va placa!

de Miss.Blue [M.B] · publicat 22 decembrie 2010 la 17:42

Sarbatori fericite tuturor desenatorilor:x!

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.