← galerie

For Shika _ Naruto - Sasori

de UNAdreammer · publicat 22 decembrie 2010 la 22:17

Pt fratele meu Shika.O dedicatie de Craciun :D MERRY X-MAS BROTHER! LOVE YA! :D nu-i cel mai reusit..de altfel nu pot face anime dupa o poza.. :| anw..dedicatia e dedicatie :D

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.