Om-de-zapada
de Sillent-angel17 · publicat 23 decembrie 2010 la 09:44
Om-de-zapada...cine vrea sa ii puna palaria?Numai sa aveti grija sa nu-i cada bumbii de la haina...Pentru rebusat, cu drag:*:*O imbratisez dulce:*:*
tag-uri: #....
Om-de-zapada...cine vrea sa ii puna palaria?Numai sa aveti grija sa nu-i cada bumbii de la haina...Pentru rebusat, cu drag:*:*O imbratisez dulce:*:*