← galerie

Om-de-zapada

de Sillent-angel17 · publicat 23 decembrie 2010 la 09:44

Om-de-zapada...cine vrea sa ii puna palaria?Numai sa aveti grija sa nu-i cada bumbii de la haina...Pentru rebusat, cu drag:*:*O imbratisez dulce:*:*

tag-uri: #....

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.