← galerie

Fulgi de nea

de MI$$ Pinky · publicat 23 decembrie 2010 la 13:37

Cu ocazia sarbatorilor va urez Craciun fericit!!! P.S m-am chinuit o gramada.(cika 10 min si 26 secunde :)) ) ce ma bucur ca mi-a iesit cat de cat.App CLAR: acest desen este o reproducere dupa altul. Va voi spune cand reproduc :)

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.