← galerie

Itachi

de LilWizyko · publicat 23 decembrie 2010 la 15:29

Dati mare:((((((( ca asa nu se vede tot Bine ar fi sa se salevze la dimensiunea cum lam facut....

tag-uri: #Lw

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.