← galerie

Prima mea incercare cu contururi cu creionul si nu cu spray-ul care facea lucrurile sa para in ceata

de Artisty · publicat 23 decembrie 2010 la 16:36

un ochi care plange , reusit nu? :<

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.