← galerie

lumanari

de Ntalesia · publicat 23 decembrie 2010 la 18:58

As fii vrut sa iasa altfel si mai vroiam cateva asa zise "lumanari"dar na lenea-i cucoana mare.Sper sa va placa si asa

tag-uri: #:*

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.