pac man:D
de SiLvY`*<3 · publicat 23 decembrie 2010 la 21:09
imi place cum lam facut pe pac man da pe ala albastru bleakcs!!sper sa va plaka..:D
tag-uri: #galbeen..albastruu..negruu:X:X
imi place cum lam facut pe pac man da pe ala albastru bleakcs!!sper sa va plaka..:D