← galerie

pac man:D

de SiLvY`*<3 · publicat 23 decembrie 2010 la 21:09

imi place cum lam facut pe pac man da pe ala albastru bleakcs!!sper sa va plaka..:D

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.