ANime Xmass >.< e cam dezordonat:)) sorry
de ^w^ Tokyo~Juliet ^w^ · publicat 24 decembrie 2010 la 21:03
Craciun Fericit Desenatori.ro!!! in special as vrea sa le multumuesc celor care au fost mereu langa mn:KeT@miNE(surioara mea),Vis_in_Vis,Vampire-Girl-Mady,Ady4u7za,Paradiss2010 si Vero :X:X:X:X
tag-uri: #animeeee
