← galerie

Domo

de Ultimul Sparta · publicat 24 decembrie 2010 la 21:52

Reduceri mari la domo Craciun fericit................pt cei care miau urat prin comentariu ms la fel........................apropo cine imi comenteaza acest desen sami explice cum pot si eu sa comentez altele ca sunt incepator:D..serios

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.