glob
de SiLvY`*<3 · publicat 24 decembrie 2010 la 22:05
waiiii!!!cel mai tare deseeeen!!niciodat nu ima iesit un desen mai frumm ca asta^^sper sa va placa shi voua^^am cateva greseli minore da asta nu konta^^>:D<:*:X
tag-uri: #roshuu:X..griiiiiii:X:X
