← galerie

asta am primit eu de la mosu\'

de Fataartista · publicat 25 decembrie 2010 la 10:08

prima trebuia sa fie o chitara si mai jos un pian (nu prea stiu sa desenez)

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.