← galerie

Ho-ho-ho!

de Tayami · publicat 25 decembrie 2010 la 14:24

dedic desenul pt 4 copii, Craciun fericit tuturor!(mi-am luat tablitza, yupii!)

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.