← galerie

Geisha

de Nishi · publicat 25 decembrie 2010 la 14:49

stiu ca n-a iesit bine dar notati si voi munca :)) deja a inceput sa ma doara mana.

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.