← galerie

Happy New Year^^

de Ally-chan · publicat 31 decembrie 2010 la 15:28

pt toti prietenii mei^^ Un an nou ferishit!( gomini keiko,nu m`am putut abtzine):)) ..desenul nu este prea stralucit..dar chiar nu am avut timp..totusi sper sa va placa! la multi ani:*

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.