← galerie

Happy New Year 2011!!!

de Lucianatheone · publicat 31 decembrie 2010 la 22:00

A mai trecut un an ... Sa-ti amintesti cu placere de toate implinirile, cu melancolie de toate clipele frumoase si cu incredere de tot ce nu ai reusit.. Fii mandru ca ai ramas acelasi suflet cald.

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.