de Lucianatheone · publicat 31 decembrie 2010 la 22:00
A mai trecut un an ... Sa-ti amintesti cu placere de toate implinirile, cu melancolie de toate clipele frumoase si cu incredere de tot ce nu ai reusit.. Fii mandru ca ai ramas acelasi suflet cald.