sa iesim in oras
de Laura cool · publicat 3 ianuarie 2011 la 14:04
b: buna iubitoo! .. am placerea de a te invita in oras? F: sigur ca da... B: te iubesc foarte mult! .. F: eu mai mult decat tine! :X :X B=baiatul F=fata
tag-uri: #iubire
b: buna iubitoo! .. am placerea de a te invita in oras? F: sigur ca da... B: te iubesc foarte mult! .. F: eu mai mult decat tine! :X :X B=baiatul F=fata