← galerie

sa iesim in oras

de Laura cool · publicat 3 ianuarie 2011 la 14:04

b: buna iubitoo! .. am placerea de a te invita in oras? F: sigur ca da... B: te iubesc foarte mult! .. F: eu mai mult decat tine! :X :X B=baiatul F=fata

tag-uri: #iubire

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.