← galerie

desen

de Oana-Cristinutza · publicat 13 martie 2008 la 14:45

sa nu dai nota pana nu vezi desenul mare, eu cred ca a iesit mai bine ca si ala rosu...

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.