← galerie

Im here!

de BlossomChibi · publicat 7 ianuarie 2011 la 16:32

Un fel de creatura adorabila dar rea!(nu se vede ca e rea,dar daca te uiti in sufletul lui vezi raul

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.