← galerie

Diva Razboinica

de Frumusik_Fok · publicat 8 ianuarie 2011 la 08:17

sper sa va placa ! M-am chinuit f mooolt la el ! Pentru emo/kid/sad ! DAti pe mare ca sa vedeti tot !

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.